عیدانه اشتغال هدیه دهیم

#عیدانه-اشتغال-هدیه -دهیم

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)
آغاز فعالیت پویش عیدانه اشتغال را در سایت خود منعککس کرد و نوشت:

پویش «عیدانه، اشتغال هدیه دهیم» با هدف ایجاد اشتغال برای زنان نیازمند و سرپرست خانوار از سوی انجمن باور در تهران راه اندازی شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی جمعیت بیداری، آگاهی و رشد باور، پویش هفتاد روزه «عیدانه اشتغال هدیه دهیم» پویشی است که از سوی جمعیت بیداری، آگاهی و رشد باور برای ایجاد کسب و کار برای مادران و زنان نیازمند و سرپرست خانوار طراحی شده است.
جمعیت باور طی ده سال گذشته هرسال در اسفند ماه، البسه نو و مواد غذایی برای کودکان به عنوان عیدی فراهم می کرد، پس از یک سال کار فشرده و کارشناسی «خانه کسب و کار باور» را پایه ریزی کرد.

فرآیند تعریف شده در جمعیت باور به اینگونه است که مادران و زنان آسیب دیده اجتماعی علاوه بر خدمات مشاوره و مددکاری، آموزش حرفه و هنر را بر اساس استعداد خود دریافت خواهند کرد.

پس از مدتی آنها در کارگاه های باور مشغول به کار خواهند شد؛ این کارگاه ها در فاز اول خود، در پنج بخش زیورآلات، جعبه سازی، سفال و پتینه و خیاطی و دست سازه های چرمی متمرکز است.
انتظار می رود این پویش یکی از موفق ترین پویش های مجازی فصل آخر سال ۹۵ باشد.
این پویش با شعار «سرافرازی مادران را به کودکانشان هدیه دهیم» از بیست دی ماه شروع به کار کرده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را در دستور کار خود دارد.
علاقه مندان به حضور در این پویش برای اطلاع بیشتر به سایت انجمن باور به آدرس www.bavarngo.org مراجعه کنند.

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟