مصاحبه با همباوران و پرسنل

جمعیت باور برپایه ى تعهد، مسئولیت پذیرى و حمایت و پایدارى همباوران در مسیر رشد فردى و جمعى شکل گرفت و با توجه به این تعهدات هر روز یک قدم در جهت تحقق بخشیدن به اهدافش بر مى دارد.

از این رو طبق برنامه اى که مسئولین منابع انسانى جمعیت باور در راستاى حضور هم افزاتر و هم راستاترِ همباوران و پرسنل که با جمعیت باور همکارى داشته اند یا دارند، ارائه دادند، برنامه ى مصاحبه ى خصوصى براى یک یک عزیزان همباور و پرسنل ترتیب داده شد.

در این مصاحبه مسئول منابع انسانى موظف به معرفىِ اهداف، قوانین و شفاف سازى قصد و نیت جمعیت بوده و در طى مصاحبه و مطالعه فرمهاى ارائه شده توسط فرد همباور، همسویىِ نیت و هدف ایشان مشخص خواهد شد تا در آینده با قصد و ارمان مشترک و هم افزایى یکدیگر، متمرکز و مسئولانه در راستاى تحقق اهداف مشترک اجتماعى و فرهنگى خود پیش روند.

آموزش مداوم به جهت به روز شدن و بررسى قصد و نیت ابتدایى با عملکرد در حین فعالیتهاى اجتماعى همباوران، یکى از دغدغه هاى مهم منابع انسانى باور بوده و از مهمترین موضوعات مورد توجه در مورد همکارى همباوران وجود حس تعهد، مسئولیت پذیرى، انعطاف پذیرى و باور به حمایت قدم قدم و پایدار مى باشد.

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟