خبر روزنامه ایران از جمعیت باور

جمعیت بیداری، آگاهی و رشد باور که پیش از این پویش «مادر- کودک- امنیت»را راه‌اندازی کرده بود در نهایت توانست بعد از چند ماه تلاش و با کمک خیرین در کنار کارگاه‌های آموزشی اشتغال‌زایی مادران، فضای فیزیکی مجهزتری را در دو گروه زیر شش سال و تا ۱۱ سال ایجاد کند. زین پس مادران سرپرست خانوار که در کارگاه‌های خودکفایی مشغول به کار هستند می‌توانند فرزندان‌شان را در محیطی امن و آرام نگهداری کنند.

دکتر سیاوش شهریور مدیر کل حوزه اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران که عصر روز دوشنبه ۸ آبان ماه برای افتتاح رسمی تجهیز کارگاه‌های آموزشی و اشتغال‌زایی مادران به مهدکودک به جمعیت باور رفته بود در گفت‌و‌گو با روزنامه ایران عنوان کرد: امروز اتفاق‌های خوبی از سوی سازمان‌های مردم نهاد در حوزه اشتغال‌زایی و توانمندسازی زنان در جریان است، جمعیت باور نیز در مسیر تقویت توانمندسازی زنان و مادران و بالقوه کردن استعدادهای زنان خانه دار قدم برداشته است.

دکتر شهریور گفت: اگر مردم می‌خواهند در این وانفسای سختی روزگار، فقر، هجوم آسیب‌های اجتماعی، نزول و کاهش معنا در زندگی و افول معنویت‌ها زندگی موفقی داشته باشند، باید به کمک دولت و سازمان‌های مردم نهاد بیایند و کمک‌های داوطلبانه را یاد بگیرند. مدیر کل حوزه اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با بیان اینکه آموزش عنصر کلیدی و نجات بخش است، تأکید کرد: یکی از مشکلات جامعه ما نبود توانمندی و مهارت است چرا که معتقدم درمان نابرابری، فقر و داشتن یک نظام حکمرانی خوب دانایی و آموزش است.

همباوران و همراهان عزیز باور، ادامه ابن خبر را از طریق لینک زیر مطالعه فرمایید:

https://goo.gl/as4un9

منبع:روزنامه ایران

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟