هم‌باوران

سارا چرتابیان

سارا در رشته معماری تحصیل کرده و تاکنون طراح، مجری و ناظر پروژه‌های ساختمانی بسیاری بوده است. او در حال حاضر در حوزه تخصصی رشته‌ی معماری مشغول به فعالیت است. سارا درکنار فعالیت‌های حرفه ای خود، از سال ۱۳۸۱ در راستای علایق شخصی خود در حوزه خودشناسی و جامعه‌شناسی تحت آموزش قرار گرفته و به فعالیت داوطلبانه‌ی تخصصی در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی پرداخته است.
اکنون او با سال‌ها سابقه در اداره‌ی موسسات مردم نهاد از جمله موسسه‌ی طلوع بی نشان‌ها در راستای شناسایی، جذب، مددکاری و توانمندسازی افراد آسیب دیده فعالیت‌های چشمگیری داشته است. وی در حوزه‌ی کودکان کار، کارتن خوابی، اعتیاد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تخصص دارد. هدف سارا از سازمان‌دهی جمعیت باور، تاکید بر فرهنگ‌سازی و توانمندسازی درونی و بیرونی توأمان درباورجویان است. او مدیرعامل جمعیت باور است.

آزاده آرش‌نیا

آزاده در رشته حقوق تحصیل کرده و سردفتر اسناد رسمی و داور روابط شغلی و فردی است. او در کنار فعالیت‌های حرفه‌ای خود، در راستای دغدغه‌های شخصی، در طی ده سال گذشته به مطالعه در زمینه‌ی یوگا، اسطوره‌شناسی، عرفان، روانشناسی تحلیلی‌ و مذاکره پرداخته است. آزاده همچنین دارای مدرک مهارت‌های مشاوره‌ای بین فردی و زوجین است.
او تاکنون قریب به ۱۵ سال سابقه‌ی همکاری داوطلبانه با آسایشگاه کهریزک و محک را داشته و با دغدغه ی، ایجاد مدلی موفق از توانمندسازی اقتصادی همراه با آموزه‌های فرهنگی، در دوره‌هاى آموزشیارى اقتصاد زیست انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى است قرار گرفته است او هم اکنون به عنوان مسئول تیم شناسایی باورجویان و همچنین مشاور با جمعیت باور همکاری می‌کند.

صالح برادران امینى

صالح فارغ‌التحصیل رشته طراحى صنعتى در مقطع کارشناسى ارشد است. او در طى سال‌هاى گذشته با دغدغه‌ی درک بهتر نیا‌زهاى انسانى و پاسخ سازنده‌تر به آن نیازها، در شرکت‌هاى بزرگى چون گروه صنعتى انتخاب، سازمان فناورى اطلاعات، ایران تلنت و شتاب‌دهنده بردیا، به عنوان طراح خدمات مشغول به فعالیت کرده است. صالح با برگزارى دوره‌هاى آموزشىِ طراحى خدمات کسب‌و‌کار در مراکز بسیارى از جمله دانشگاه هنر و مرکز کارآفرینى دانشگاه صنعتى شریف تلاش در آموزش هرچه بهتر طراحان داشته تا بتوانند بهترین پاسخ را به نیازهای انسانی و اجتماعی دهند. صالح در کنار فعالیت‌هاى حرفه‌اى خود به عنوان مشاور و طراح در سازمان‌ها، در سمت مسئول کمیته طراحى خدمات کسب و کار با جمعیت باور همکاری می‌نماید.

محمدشهاب شریف

شهاب در کارنامه خود سابقه بیش از ١٠ سال مطالعه، فعالیت و کسب مدارک در حوزه هاى طب مکمل، بایو انرژی، روانشناسی آیورودیک، طبیعی درمانی، مربیگری خودهیپنوتیزم و NLP، طب سوزنی سوجوک و طب آیورودا و عضویت در انجمن طب مکمل و سنتی دانشگاه تهران را دارد. شهاب هم اکنون به عنوان مشاور طب مکمل و مشاور سلامت و طبیعى درمانى مشغول فعالیت بوده و از ابتداى سال ٩۵ تحت آموزش دوره هاى آموزشیاریِ اقتصاد زیست انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى مى باشد قرار گرفت و هم اکنون در کنار فعالیتهاى حرفه اى خود هم به عنوان مسئول منابع انسانى با رویکرد توسعه نگرش فرهنگى-اجتماعى همباوران و هم به عنوان یکى از مشاورین باورجویان در جمعیت باور مشغول به همکارى مى باشد.

زهره نجفى

زهره قریب به ٢۴ سال به عنوان دبیر کمیته فرهنگی شرکت نفت  مشغول به فعالیت بوده است. او سال‌هاى بسیاری به فعالیت اجتماعى در حوزه‌هاى آسیب‌هاى اجتماعى از جمله اعتیاد و کارتن خوابى زنان، زنان و مادران سرپرست خانواده پرداخت است. زهره با سال‌ها تجربه مؤثر در این حوزه و گذراندن دوره‌هاى روانشناسى و مددکارى، از جمله دوره‌های اقتصاد زیست انرژی، به عنوان مسئول حوزه مددکارى در جمعیت باور مشغول به همکاری است.

زهرا قاسمی

زهرا فارغ التحصیل رشته روانشناسى در مقطع کارشناسى ارشد، و دانشجوى دکتراى تخصصى روانشناسى عمومى است، که فعالیت‌هاى پژوهشى بسیارى در خصوص هدف‌گذارى و انتخاب شغل داشته است. از جمله فعالیت‌هاى وى مى‌توان به مشارکت در طرح‌هاى حوزه‌ی منابع انسانى بانکى از جمله طرح‌های استقرار نظام توانمندسازی کارکنان و مدیران، بهبود نظام جذب و نگهداری نیروی انسانی و برگزاری دوره‌های MBTI است. از ابتداى سال ٩۵ تحت آموزش دوره‌هاى آموزش‌یاریِ اقتصاد زیست انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى است قرار گرفت و هم‌اکنون به عنوان یکی از مشاورین باورجویان و مسئول بخش گروهی همباوران در جمعیت باور مشغول به همکاری است.

محسن نورى

محسن در رشته‌ی مدیریت بازرگانى گرایش بازاریابى در مقطع کارشناسى ارشد از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شده و در طى ۱۵ سال گذشته در سازمان‌هاى بزرگى به عنوان مدیر تحقیقات و مطالعه بازار، توسعه استراتژى در کسب و کا‌رها، تحلیلگر و مدیر فروش فعالیت داشته است. محسن مسئولیت اجرا و پیاده‌سازى پروژه‌هاى بسیارى را به عنوان مشاور در حوزه‌ی بازاریابى دیجیتال و بانکدارى جامع ، هوشمندی کسب‌ و کار برعهده داشته است. او هم‌اکنون در کنار فعالیت‌هاى حرفه‌اى خود، در جایگاه همباور، مسئول کمیته‌ی تحلیل بازار، فروش تولیدات و محصولات جمعیت باور است.

الهه هاشم‌پور

الهه فارغ التحصیل رشته مهندسى صنایع بوده و با توجه به دغدغه‌هاى آموزشى خود، سال‌ها در حوزه کاهش آسیب‌هاى اجتماعى کودکان و زنان فعالیت کرده تا جایى که با گذراندن دوره‌هاى خویش‌کارى فردى و اجتماعى امروز از او یک فعال اجتماعى توانمند ساخته است. هم اکنون الهه با تمام توان و پشتکار خود براساس رویاى ارزشمند فرهنگى و اجتماعى شخصى خویش تمام وقت به عنوان یک همباور در جایگاه مسئول بخش فرآیند و تولید محصولات جمعیت باور مشغول به همراهى با جمعیت است.

.

عاطفه برزین

عاطفه فارغ التحصیل کارشناسى مالى، و دانشجوى ارشد روانشناسى شخصیت است. او سال‌ها در حوزه مدیریت منابع انسانى سازمان‌هاى انرژى اتمى، وزارت ارشاد فعالیت داشته است. عاطفه همچنین سابقه‌ی تدریس در حوزه‌هاى شخصیت شناسى، تحول فردى و سازمانى را دارد و مقالات بسیارى را در حوزه تخصصى خود ارائه داده است. عاطفه از ابتداى سال ٩۵ تحت آموزش در دوره‌هاى آموزش‌یارى اقتصاد زیست-انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى است قرار گرفته و هم اکنون به عنوان یکی از مشاوران حوزه توامند سازی درونی در جمعیت باور مشغول به همکاری است.

فهیمه میرزایی

فهیمه در رشته معمارى تحصیل کرده و در همین حوزه مشغول به فعالیت حرفه اى در شرکت هایى از جمله فریاب جنوب و ایوان نقش جهان مى باشد. فهیمه از سال ٨۴ با دغدغه ى ساختن بِستر توانمندى و رشد ارزشهاى وجودى زنان کشورمان، به عنوان یکى از اعضاء روابط عمومى و مسئول پویش قدم-قدم در جمعیت باور مشغول به فعالیت مى باشد

نفیسه رمضانی

نفیسه فارغ‌التحصیل کارشناسى روانشناسی عمومى و فعال در پروژه‌های توانمندسازی اجتماعی زنان خانه‌دار در مناطق مختلف شهرداری تهران بوده است. او علاقمند به پژوهش و حمایت از افراد ترنس سکشوال(مبتلا به ملال جنسیتی) در جامعه و خانواده است. نفیسه همچنین به عنوان مشاور تحصیلی در مقطع دبیرستان مشغول به کار می‌باشد.
نفیسه از سال ٨۴ تاکنون فعالانه در حوزه‌هاى ادارى، مالى و اجرایى در کنار باور بر اساس دغدغه‌هاى شخصى فعالیت نموده و با گذراندن متد اجرایى جمعیت باور به یکپارچگى هرچه بیشتر زنجیره ى همباوران کمک کرده است.

سمانه ملک پور

سمانه، فارغ التحصیل رشته مترجمى زبان انگلیسى و یکى از زنان دغدغه‌مند در حوزه توانمندسازى بوده که همراستا با فعالیتهاى هنرى خود، هم اکنون به عنوان مسئول گروه پشتیبانى روابط عمومى در جمعیت باور مشغول به فعالیت حرفه‌اى است.

هدیه جمشیدیان

هدیه فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار است. او به عنوان کارشناس نرم افزار در برخی شرکت‌ها از جمله نقش باهر و میکرو‌سیستم‌های ایران فعالیت دارد. او در راستای علاقه‌ی شخصی خود به عکاسی تاکنون نمایشگاههایی در این زمینه برگزار کرده است. او با توجه به دغدغه های شخصی در رابطه با مسایل اجتماعی از سال ۹۵ شروع به همکاری با جمعیت باور کرده است. هدیه هم اکنون در حوزه‌ی IT به عنوان مسئول فنی سایت جمعیت باور و عکاس مشغول به فعالیت است.

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟