هم‌باوران

سارا چرتابیان

سارا در رشته معماری تحصیل کرده و تاکنون طراح، مجری و ناظر پروژه‌های ساختمانی بسیاری بوده است. او در حال حاضر در حوزه تخصصی رشته‌ی معماری مشغول به فعالیت است. سارا درکنار فعالیت‌های حرفه ای خود، از سال ۱۳۸۱ در راستای علایق شخصی خود در حوزه خودشناسی و جامعه‌شناسی تحت آموزش قرار گرفته و به فعالیت داوطلبانه‌ی تخصصی در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی پرداخته است.
اکنون او با سال‌ها سابقه در اداره‌ی موسسات مردم نهاد از جمله موسسه‌ی طلوع بی نشان‌ها در راستای شناسایی، جذب، مددکاری و توانمندسازی افراد آسیب دیده فعالیت‌های چشمگیری داشته است. وی در حوزه‌ی کودکان کار، کارتن خوابی، اعتیاد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تخصص دارد. هدف سارا از سازمان‌دهی جمعیت باور، تاکید بر فرهنگ‌سازی و توانمندسازی درونی و بیرونی توأمان درباورجویان است. او مدیرعامل جمعیت باور است.

آزاده آرش‌نیا

آزاده در رشته حقوق تحصیل کرده و سردفتر اسناد رسمی و داور روابط شغلی و فردی است. او در کنار فعالیت‌های حرفه‌ای خود، در راستای دغدغه‌های شخصی، در طی ده سال گذشته به مطالعه در زمینه‌ی یوگا، اسطوره‌شناسی، عرفان، روانشناسی تحلیلی‌ و مذاکره پرداخته است. آزاده همچنین دارای مدرک مهارت‌های مشاوره‌ای بین فردی و زوجین است.
او تاکنون قریب به ۱۵ سال سابقه‌ی همکاری داوطلبانه با آسایشگاه کهریزک و محک را داشته و با دغدغه ی، ایجاد مدلی موفق از توانمندسازی اقتصادی همراه با آموزه‌های فرهنگی، در دوره‌هاى آموزشیارى اقتصاد زیست انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى است قرار گرفته است او هم اکنون به عنوان مسئول تیم شناسایی باورجویان و همچنین مشاور با جمعیت باور همکاری می‌کند.

صالح برادران امینى

صالح فارغ‌التحصیل رشته طراحى صنعتى در مقطع کارشناسى ارشد است. او در طى سال‌هاى گذشته با دغدغه‌ی درک بهتر نیا‌زهاى انسانى و پاسخ سازنده‌تر به آن نیازها، در شرکت‌هاى بزرگى چون گروه صنعتى انتخاب، سازمان فناورى اطلاعات، ایران تلنت و شتاب‌دهنده بردیا، به عنوان طراح خدمات مشغول به فعالیت کرده است. صالح با برگزارى دوره‌هاى آموزشىِ طراحى خدمات کسب‌و‌کار در مراکز بسیارى از جمله دانشگاه هنر و مرکز کارآفرینى دانشگاه صنعتى شریف تلاش در آموزش هرچه بهتر طراحان داشته تا بتوانند بهترین پاسخ را به نیازهای انسانی و اجتماعی دهند. صالح در کنار فعالیت‌هاى حرفه‌اى خود به عنوان مشاور و طراح در سازمان‌ها، در سمت مسئول کمیته طراحى خدمات کسب و کار با جمعیت باور همکاری می‌نماید.

محمدشهاب شریف

شهاب در کارنامه خود سابقه بیش از ١٠ سال مطالعه، فعالیت و کسب مدارک در حوزه هاى طب مکمل، بایو انرژی، روانشناسی آیورودیک، طبیعی درمانی، مربیگری خودهیپنوتیزم و NLP، طب سوزنی سوجوک و طب آیورودا و عضویت در انجمن طب مکمل و سنتی دانشگاه تهران را دارد. شهاب هم اکنون به عنوان مشاور طب مکمل و مشاور سلامت و طبیعى درمانى مشغول فعالیت بوده و از ابتداى سال ٩۵ تحت آموزش دوره هاى آموزشیاریِ اقتصاد زیست انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى مى باشد قرار گرفت و هم اکنون در کنار فعالیتهاى حرفه اى خود هم به عنوان مسئول منابع انسانى با رویکرد توسعه نگرش فرهنگى-اجتماعى همباوران و هم به عنوان یکى از مشاورین باورجویان در جمعیت باور مشغول به همکارى مى باشد.

زهره نجفى

زهره قریب به ٢۴ سال به عنوان دبیر کمیته فرهنگی شرکت نفت  مشغول به فعالیت بوده است. او سال‌هاى بسیاری به فعالیت اجتماعى در حوزه‌هاى آسیب‌هاى اجتماعى از جمله اعتیاد و کارتن خوابى زنان، زنان و مادران سرپرست خانواده پرداخت است. زهره با سال‌ها تجربه مؤثر در این حوزه و گذراندن دوره‌هاى روانشناسى و مددکارى، از جمله دوره‌های اقتصاد زیست انرژی، به عنوان مسئول حوزه مددکارى در جمعیت باور مشغول به همکاری است.

زهرا قاسمی

زهرا فارغ التحصیل رشته روانشناسى در مقطع کارشناسى ارشد، و دانشجوى دکتراى تخصصى روانشناسى عمومى است، که فعالیت‌هاى پژوهشى بسیارى در خصوص هدف‌گذارى و انتخاب شغل داشته است. از جمله فعالیت‌هاى وى مى‌توان به مشارکت در طرح‌هاى حوزه‌ی منابع انسانى بانکى از جمله طرح‌های استقرار نظام توانمندسازی کارکنان و مدیران، بهبود نظام جذب و نگهداری نیروی انسانی و برگزاری دوره‌های MBTI است. از ابتداى سال ٩۵ تحت آموزش دوره‌هاى آموزش‌یاریِ اقتصاد زیست انرژى که متد اجرایى جمعیت باور در حوزه توانمندسازى درونى است قرار گرفت و هم‌اکنون به عنوان یکی از مشاورین باورجویان و مسئول بخش گروهی همباوران در جمعیت باور مشغول به همکاری است.

سمیرا طوفانی اصل

سمیرا دانش آموخته ی رشته ی طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی است. او در سال های گذشته سعی براین داشته  تا از طریق حل کردن مسائل، به طراحی هایش معنا ببخشد و در حوزه های مختلفی چون طراحی بسته بندی، طراحی داخلی و طراحی محصول فعالیت نموده و جوایزی هم در این زمینه به دست آورده است. اودر این سال ها با شرکت های مختلفی مثل چیلک، فارست مبل، اسپی بنا، سه با، جلیس و شهرداری تهران همکاری داشته است و در سال های اخیر گروه طرح و ساخت همنشین را تاسیس کرده است. مهم ترین دغدغه ی او طراحی برای خلق تجربه ی زیستنِ بهتر برای همه است. او هم اکنون یکی از اعضای تیم طراحی محصول جمعیت باور می باشد.

عباس طلائی

عباس فارغ التحصیل رشته حقوق و مهندسى عمران در مقطع کارشناسى و رشته حقوق خصوصى در مقطع کارشناسى ارشد است.

او دوره هاى مختلفى از جمله دوره هاى Real state MBA و داورى اتاق بازرگانى و … را در حوزه تخصصى خود گذرانده.

او در سابقهء حرفه اى خود، فعالیت با سازمانهاى مطرح و تدریس در دانشگاه پیام نور در رشته هاى حقوق کار، تجارت و حقوق مدنى و … را دارد

مسئولیت اصلى که ایشان به عهده دارند، هماهنگى و ایجاد تعامل بین تشکل هاى فعال و برقرارى ارتباط دو سویه، میان جمعیت و دستگاه ها و نهادهاى دولتى، سازمان ها و موسسات غیر دولتى، اساتید و نخبگان و تنظیم کلیه قراردادهاى فى مابین مى باشد.

عباس از سال ٩۴ با دغدغهء حمایت از جمعیت در راستاى فعالیتهاى تخصصى خود به عنوان مشاور و وکیل حقوقى جمعیت مشغول به فعالیت است.

مرجان گل محمدی

مرجان فارغ التحصیل رشته حسابداری در مقطع کارشناسی است او بیست وشش سال سابقه کار حسابداری را درکارنامه فعالیت خویش  دارد.او به مدت ۹ سال در شرکت  پیمانکاری با سمت رئیس حسابداری و۱۷سال در شرکت تولیدی با سمت معاون مالی مشغول به کاربوده است . هم اکنون در شرکت ارتباطات سیار هوشمند امین فعالیت می کند. او چند سالی است  که علاقمند به این بوده که قسمتی از وقت خودر رابه  کار در حوزه اموراجتماعی اختصاص دهد و در همین خصوص دربخش مالی و حسابداری باور مشغول به فعالیت داوطلبانه می باشد.

حسام فرهمند

حسام فعالیتش را از ٢٢سال پیش در عرصه سینما به عنوان دستیار کارگردان شروع کرد. با ساخت چندین فیلم کوتاه و مستند به عضویت انجمن مستند سازان خانه سینما درآمد ودر ادامه فعالیت خویش به صورت حرفه اى وارد عرصه تبلیغات شد. او کارگردانى بیش صدها فیلم تبلیغاتى بوده است. مدیر عامل شرکتهاى فیلمسازى، لمون و دیالوگ از جمله فعالیتهاى او در این زمینه  مى باشد.

حسام این روزها در بخش تبلیغات و تولید محتوا ،همراه و همباور جمعیت باور است.

گیتا حکیمی

کارشناس روانشناسی بالینی است، او بیش از ١۵ سال در زمینه روانشناسی وخودشناسی با اساتید برجسته این حوزه تحت آموزش قرار گرفته و سالها به عنوان مشاور مشغول به فعالیت بوده است. درحال حاضر مدرس دوره های مهارتهای فردی وخودشناسی می باشد؛ گیتا از ابتدای سال ۹۶ تحت آموزش دوره های اقتصاد زیست انرژی قرار گرفت و هم اکنون در گروه توانمندسازی درونی جمعیت باور به عنوان یکی از مشاوران باور مشغول به فعالیت است.

حامد عامری

حامد مهندس رشته فناوری اطلاعات در گرایش طراحی صفحات وب است . او حدود ۱۰ سال است که در زمینه کامپیوتر و زیرشاخه های آن مشغول به فعالیت است. او پروژه های متنوعی در زمینه های طراحی وبسایت های اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری را در کارنامه شغلی خود دارد. حامد طی سه سال گذشته با شرکتهای بزرگی همچون تیپاکس همکاری داشته و هم اکنون به عنوان وبمستر شرکت “سوزوکی کورپوریشن” در منطقه خاورمیانه مشغول به کار است و فعالیت هایی در زمینه طراحی وبسایت ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، برگزاری همایشها و مالتی مدیای این مجموعه را برعهده دارد. او در کنار فعالیت های حرفه ای خویش به عنوان مشاوره و پشتیبان وبسایت باور، با جمعیت باور همکاری دارد.

 سودابه دهقانپور

سودابه فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی است. او در کنار تحصیلات خود دوره داوری و راههای مسالمت آمیز حل اختلاف را نیز گذرانده است. او همچنین وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا مرکز میباشد. هم اکنون به عنوان وکیل دادگستری و داور برای اشخاص خصوصی و شرکتها فعالیت میکند.

سودابه از سال ۹۵ تحت آموزش اقتصاد زیست انرژی که متد اجرایی جمعیت باور برای حوزه  اجرایی می باشد، قرار گرفت. سودابه به عنوان مشاوره حقوقی و وکیل حقوقی باورجویان، با جمعیت باور همکاری دارد.

الهه هاشم‌پور

الهه فارغ التحصیل رشته مهندسى صنایع بوده و با توجه به دغدغه‌هاى آموزشى خود، سال‌ها در حوزه کاهش آسیب‌هاى اجتماعى کودکان و زنان فعالیت کرده تا جایى که با گذراندن دوره‌هاى خویش‌کارى فردى و اجتماعى امروز از او یک فعال اجتماعى توانمند ساخته است. هم اکنون الهه با تمام توان و پشتکار خود براساس رویاى ارزشمند فرهنگى و اجتماعى شخصى خویش تمام وقت به عنوان یک همباور در جایگاه مسئول بخش فرآیند و تولید محصولات جمعیت باور مشغول به همراهى با جمعیت است.

.

سمانه ملک پور

سمانه، فارغ التحصیل رشته مترجمى زبان انگلیسى و یکى از زنان دغدغه‌مند در حوزه توانمندسازى بوده که همراستا با فعالیتهاى هنرى خود، هم اکنون به عنوان مسئول گروه پشتیبانى روابط عمومى در جمعیت باور مشغول به فعالیت حرفه‌اى است.

هدیه جمشیدیان

هدیه فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار است. او به عنوان کارشناس نرم افزار در برخی شرکت‌ها از جمله نقش باهر و میکرو‌سیستم‌های ایران فعالیت دارد. او در راستای علاقه‌ی شخصی خود به عکاسی تاکنون نمایشگاههایی در این زمینه برگزار کرده است. او با توجه به دغدغه های شخصی در رابطه با مسایل اجتماعی از سال ۹۵ شروع به همکاری با جمعیت باور کرده است. هدیه هم اکنون در حوزه‌ی IT به عنوان مسئول فنی سایت جمعیت باور و عکاس مشغول به فعالیت است.

نفیسه رمضانی

نفیسه فارغ‌التحصیل کارشناسى روانشناسی عمومى و فعال در پروژه‌های توانمندسازی اجتماعی زنان خانه‌دار در مناطق مختلف شهرداری تهران بوده است. او علاقمند به پژوهش و حمایت از افراد ترنس سکشوال(مبتلا به ملال جنسیتی) در جامعه و خانواده است. نفیسه همچنین به عنوان مشاور تحصیلی در مقطع دبیرستان مشغول به کار می‌باشد.
نفیسه از سال ٨۴ تاکنون فعالانه در حوزه‌هاى ادارى، مالى و اجرایى در کنار باور بر اساس دغدغه‌هاى شخصى فعالیت نموده و با گذراندن متد اجرایى جمعیت باور به یکپارچگى هرچه بیشتر زنجیره ى همباوران کمک کرده است.

فهیمه میرزایی

فهیمه در رشته معمارى تحصیل کرده و در همین حوزه مشغول به فعالیت حرفه اى در شرکت هایى از جمله فریاب جنوب و ایوان نقش جهان مى باشد. فهیمه از سال ٨۴ با دغدغه ى ساختن بِستر توانمندى و رشد ارزشهاى وجودى زنان کشورمان، به عنوان یکى از اعضاء روابط عمومى و مسئول پویش قدم-قدم در جمعیت باور مشغول به فعالیت مى باشد

بهاره منتظرصاحب

بهاره فارغ التحصیل رشته گرافیک است و بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه طراحی و چاپ و عکاسی صنعتی و همکاری با شرکتها و موسسات متعدد را دارد . هم اکنون مدیر هنری و موسس مجموعه (گروه تن گراف) – عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران – عضو فدراسیون فیاپ فرانسه است. در مسابقات و جشنواره های هنری و عکاسی متعدد برگزیده شده و مورد تقدیر قرار گرفته است. بهاره هم اکنون به عنوان عضوی از گروه گرافیک جمعیت باور مشغول به فعالیت داوطلبانه است.

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟