گزارش هفتگی از عملکرد باور شماره25

مهدکودک:
در این هفته، كودكان باور با تمرين قصه خوانى و حفظ اشعار، شور و اميد را در فضاى مهد جارى نمودند.

 تيم برندينگ و طراحی محصول :
تیم طراحی محصول در ادامه بررسی پاسخ‌های پرسشنامه‌ای هفته قبل که در گروه به اشتراک گذاشته شده بود و با توجه به نتایج آن به ادامه طراحی اسکچ‌های دستی و تامين مواد اوليه محصولات پرداختند.

 جلسه توانمندسازی درونی:
این جلسه باحضور مشاورین جمعیت باور برگزار گردید.
در این جلسات مشاورین باور در رابطه با شرایط باورجویان و ارائه راهکارهای حمایتی، با توجه به متد “اقتصاد زیست انرژی” با یکدیگر به گفتگو می‌پردازند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠⁣پنجمین نشست خانواده باور، با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۱۹ آذرماه برگزار گردید.
در نشست فوق پس از مرور بر آموزه هاى هفته هاى گذشته و همسان سازى تعاريفمان از كلماتى چون “خواسته” و “نياز”، به طور متمركز به همراستا بودن اين دوبخش در زندگيمان پرداختيم.

تولید و سفارش محصول:
محصولات ویژه جهت بازارچه شب يلدا توسط زنان و دختران توانمند باور طراحی و تولید گردید و در بازارچه جشن شب یلدای باور با استقبال بی‌نظیر روبرو شد.

 دوستان و همراهان باور، می‌توانید محصولات و دست‌سازه‌های باور، را در کانال و دیگر رسانه‌های باور مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش این محصولات نمایید.

فاز دوم پروژه تولید کیسه‌های پارچه‌ای بازیافتی (شستشو و ضد عفونی پارچه ها) از هفته گذشته آغاز شده است و از هفته‌ی جدید مراحل تولید این کیسه‌ها آغاز می‌گردد.

کارگاه ها و کلاس های آموزشی:
✂️دهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه برگزار گردید. باورجویان ‌توانمند با کسب مهارت در امر خیاطی، در تولید و آماده سازی محصولات جشن شب یلدا، در حمايت باور بودند.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پويش قدم قدم:
در رابطه با این پویش، از جانب همباورانی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند، پرسش و پاسخ‌هایی را در گروه زنجیره همباوران داشتیم، عده‌ای از این عزیزان علاقمند گشتند که به زنجیره‌ی این پویش بپیوندند⁠⁣⁠⁣⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣ و در راستاى اين قصد فرم مورد نظر را در سايت جمعيت پر كردند.

 همباوران:
همباوران و دوستان عزیز باور در جشن یلدا، با ما همراه شدند و در بازارچه شب یلدا با حضور پر مهر خود باور و زنان و دختران توانمندش را حمايت نمودند.

روابط عمومی:
تیم تولید محتوای باور در هفته‌ی گذشته به جهت برگزاری رويداد جشن یلدا، اقدام به طراحی پوستر، تولید محتوا در همین رابطه و اطلاع‌رسانی این ایونت در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی باور نمودند.

رويداد جشن شب یلدا:
هدف از برگزاری این ایونت معرفی باور، توانمندی زنان و دختران، معرفی و فروش دست‌سازه های زنان و دختران توانمند باور بود.
اولین بازارچه جمعیت باور با حضور پرمهر همباوران و دوستان عزیز با استقبال بی‌نظیری روبرو شد.
این ایونت روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه در الهیه، خیابان گلنار، سالن اجتماعات برج گلنار برگزار گرديد.

 “همباورانِ جان با مطالعه گزارش هفتگى باور در يك نگاه در جريان اتفاقات باور قرار بگيريد و همراه #باور تان باشيد، از همراهى و پيگيرى شما سپاسگزاريم “

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟