گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 27

مهدکودک:

در این هفته به علت آلودگی هوا و حفظ سلامتی همباوران کوچکمان مهدکودک باور تعطیل بود.

 تيم برندينگ و طراحی محصول :

در راستای ارتقاء سطح کیفی محصولات باور، جلسه‌ای در رابطه با بازارسنجی و نیاز مخاطبان برگزار گردید.
در این جلسه تولید محصولات براساس استقبال مخاطبان حاضر در جشن شب یلدا و فروش محصولات باور در این بازارچه مورد بررسی قرار گرفت.

 جلسه توانمندسازی درونی:

تیم توانمندسازی درونی طبق برنامه هفتگی خود، جلسه این هفته را باحضور مشاوران توانمندسازى درونى و مربيان توانمندسازى بيرونى (حرفه آموزى) برگزار نمود.

در این جلسه مشاوران و مربيان باور به بررسی شرایط باورجویان و توانمندسازی آنها با توجه به متد “اقتصاد زیست انرژی” در هماهنگى با فضاى حرفه آموزى و اجرايى كار پرداختند.
هم اكنون تيم درونى، در حال تنظيم استانداردهاى اجرايى، رفتارى و شناختى براى مربيان و پرسنل و باورجويان مى باشد.
در این هفته مشاوران با توجه به تشخيص و اعلام نياز باورجويان پرداختند و جهت بهبود سلامت جسمی و روانی این عزیزان، آنها را به پزشکان متخصص همباور ارجاع نمودند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠⁣⁠⁣هفتمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۳ دی‌ماه برگزار گردید.
در اين هفته افراد حاضر در اين نشست پس از بررسى نشست‌ها و آموزه‌های پیشین خود، مهارت قابل توجهی در رابطه با مفهوم“خواسته” و “نیاز” کسب نمودند و در بکارگيری این مفاهیم در ‌حوزه “انتخاب” براى تصميم گيرى در رابطه با جنبه هاى مختلف زيست و زندگی ممارست نمودند.

جلسه توانمندسازى بيرونى:

در راستاى ارتقاء سطح کیفی، خدمت‌رسانی، هماهنگی و تلفیق دو حوزه توانمندسازی بیرونی (کسب و کار و فروش) و توانمندسازی درونی (مشاوره هاى فردى و نشست هاى گروهى در قالب متد اقتصاد زيست انرژى) با حضور مديران اين دو حوزه جلسه‌ای برگزار شد كه منجر به تهيه اولين اتود بيزنس مدل كسب و كار مختص باور شد.

تولید و سفارش محصول:

 دوستان و همراهان باور، می‌توانید محصولات و دست‌سازه‌های باور را در سايت باور به آدرس www.bavarngo.org مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش این محصولات نمایيد.

پروژه جمع‌آوری پارچه‌های بلااستفاده و کهنه به جهت دوخت کیسه‌های پارچه‌ای جایگزین کیسه‌های پلاستیکی، فاز دوم خود را پس از شستشو، با برش این پارچه‌ها جهت دوخت کیسه‌های پارچه‌ای، در کارگاه باور آغاز نموده است. در روزهای آتی شما را از جزییات بیشتر این پروژه مطلع خواهیم ساخت.

کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

دوازدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه و سه‌شنبه با دعا و سپاس به جهت توانمندی، رشد و قصدی مشترک تمامی اعضاء با رويكردى تخصصى نسبت به دوخت و سفارش برگزار گردید.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پويش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمايتهاى اجرايى فردى يا گروهى و حمايتهاى مالى پايدار و كوچك انجام می‌شود، همچنین زنجیره پر مهر همباوران با همدلی همباورانی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند رو به گستردگی و استحکام است.
تا باد چنين بادا.

 همباوران:

همباوران و همراهان همیشگی باور با حضور پر مهر خویش، نقش پر رنگی در تحقق اهداف باور داشته و بودنشان مایه مباهات و قوت قلب خانواده باور خواهد بود.
سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم

روابط عمومی:

اعضای تیم روابط عمومی پس از بررسی و تدوین برنامه‌های متناسب با این بخش، در هفته جاری اقدام به پیاده‌سازی این برنامه در هفته جاری خواهند نمود.

دعوت به همکاری:

جمعیت باور با ساختن بستری برای توانمند‌سازی زنان و دختران سرپرست خانواده، از طریق آموزش و اشتغال‌زایی برای آنان در راه رسیدن به اهدافش گام برمی‌دارد.از این رو به منظور ارتقاء سطح کیفی و آموزشی خویش در بخشی نو، از مربیان حرفه‌ای در حوزه چاپ دعوت مینماید تا در این مسیر با باور همراه و همقدم شوند.
شماره‌های تماس:
۰۲۱-۲۶۳۱۵۵۸۶
۰۹۲۲-۳۶۷۱۵۰۹

 “همباورانِ جان با مطالعه گزارش هفتگى باور در يك نگاه در جريان اتفاقات باور قرار بگيريد و همراه باورتان باشيد، از همراهى و پيگيرى شما سپاسگزاريم “

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟