گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 28

مهدکودک:

پس از یک هفته تعطیلی مهدکودک به علت آلودگی هوا، این هفته همباوران کوچکمان با حضور در خانه پر مهر خود، فضای باور را پر از شوق و شادى نمودند.

 تیم برندینگ و طراحی محصول :

 باور پذیرا و حامی ایده‌ها و فکرهای جوان است، از این رو به جهت ارتقاء سطح کیفی و طراحی محصولات و دست‌سازه‌های باور عضو جدیدی به تیم طراحی محصول اضافه گردید.
تیم برندینگ در رابطه با حوزه فروش و مکان‌یابی مناسب عرضه محصولات باور، جلسه‌ای با اعضای تیم برگزار نمود.

جلسه توانمندسازی درونی:

تیم توانمندسازی درونی طبق برنامه هفتگی خود، جلسه این هفته را باحضور مشاوران توانمندسازى درونى برگزار نمود.

در این جلسات مشاوران و مربیان باور با توجه به شرایط باورجویان و پیشرفت آنان در توانمندسازی خویش، با تکیه بر متد “اقتصاد زیست انرژی” و فرآیند “به بودن” با یکدیگر به گفتگو و ارائه راهکار می‌پردازند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠⁣⁠⁣هشتمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۱۰ دی‌ماه برگزار گردید.
در این هفته طرح پرسش و رسم الگوی مفاهیم “خواسته و نیاز” در توانمندسازی، بررسی نیازهای بنیادی و ضروری زندگی، مشخص نمودن هدف و تصمیم‌گیری در رابطه با بهترین انتخاب برای رسیدن به توانمندی در بین افراد حاضر در این نشست انجام پذیرفت.
اعضای حاضر در این نشست با توجه به کسب مهارت در رابطه با مفاهیم ”خواسته و نیاز”، آموزه‌ها و دریافت خویش از این جلسات را با مشاورین حاضر در جلسه و دیگر اعضا به اشتراک گذاشتند.

جلسه توانمندسازى بیرونى:

 در راستاى اجرایى سازى اهداف جمعیت باور در جهت راه اندازى کسب و کارهاى نوآور، جلسهء بسیار ارزنده‌اى با حضور مسئول توانمندسازى درونى و مسئولین حوزه هاى مختلف توانمندسازى بیرونى به همراه استاد و همباور ارزنده‌مان جناب آقاى کاوه یزدى‌فر در راستاى برنامه ریزى و تدوین سبکى نوآورانه و خلاقانه در حوزه راه اندازى کسب و کارهاى باور، برگزار شد.
این جلسات به شکل منظم تا یکماه آینده ادامه خواهد داشت و خروجى آن در رویکرد و عملکرد جمعیت باور اثرگذار خواهد بود.

 تولید و سفارش محصول:

 دوستان و همراهان باور، می‌توانید محصولات و دست‌سازه‌های باور را در سایت باور به آدرس www.bavarngo.org مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش این محصولات نمایید.

🏷اقدامات اولیه جهت تولید کوسن هاى تبلیغاتى شرکت “سامانه هوشمند آبان” انجام شد.

فاز دوم دوخت کیسه‌های پارچه‌ای جایگزین کیسه‌های پلاستیکی با استفاده از پارچه‌های بلااستفاده و کهنه با برش این پارچه‌ها، در کارگاه باور انجام گرفت.

کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

سیزدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه و سه‌شنبه برگزار گردید.
در این هفته هنرجویان به طراحی و الگوسازی بالاتنه و انواع یقه ها پرداختند.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پویش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمایتهاى اجرایى فردى یا گروهى و حمایتهاى مالى پایدار انجام می‌شود، همچنین زنجیره پر مهر همباوران با همدلی همباورانی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند رو به گستردگی و استحکام است.
تا باد چنین بادا.

 همباوران:

همباوران و همراهان همیشگی باور با حضور پر مهر خویش، نقش پر رنگی در تحقق اهداف باور داشته و بودنشان مایه مباهات و قوت قلب خانواده باور خواهد بود.
سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم

روابط عمومی:

اعضای تیم روابط عمومى دراین هفته که گذشت مشغول تدوین برنامه هاى اجرایى متناسب با این مناسبت هاى پیشرو بودند.

جهت معرفی جمعیت باور، فعالیت، اهداف و آشنایی با روند آموزش و اشتغال‌زایی برای زنان و دختران سرپرست خانواده و همچنین معرفی کارگاه‌ها، محصولات و دست‌سازه‌های باور، از شبکه جام‌جم برنامه مستند‌ی تهیه گردید.

دعوت به همکاری:

جمعیت باور با ساختن بستری برای توانمند‌سازی زنان و دختران سرپرست خانواده، از طریق آموزش و اشتغال‌زایی برای آنان در راه رسیدن به اهدافش گام برمی‌دارد.از این رو به منظور ارتقاء سطح کیفی و آموزشی خویش در بخشی نو، از مربیان حرفه‌ای در حوزه چاپ دعوت مینماید تا در این مسیر با باور همراه و همقدم شوند.
شماره‌های تماس:
۰۲۱-۲۶۳۱۵۵۸۶
۰۹۲۲-۳۶۷۱۵۰۹

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟