گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 30

مهدکودک:

همباوران کوچکمان در این هفته تحت آموزش و سرگرمی متناسب با سنشان قرار گرفتند.
جهت بررسی و بهبود شرایط آموزشی و رشد کودکان باور و آموزش نکات تربیتی به مادران آنها، سه نفر از این کودکان به مشاور روانشناس کودک جهت مصاحبه، ارجاع داده شدند.

 تیم برندینگ و طراحی محصول :

در جلسه این هفته تیم طراحی محصول و برندینگ، به بررسی و انتخاب پارچه‌های مناسب جهت تولید پروتوتایپ کیف‌های دستی زنانه، برندی نو از باور پرداختند، همچنین نمونه‌های تولیدی محصولات ویژه نوروز مورد بررسی قرار گرفت و مراحل تکمیلی آن تدوین گردید.

 جلسه توانمندسازی درونی:

   در این هفته مشاورین جدیدی که به تازگی عضو تیم توانمندسازی‌درونی شده و تحت آموزش زیر نظر دکتر فرزاد گلی و تحت آموزش مربیگری مسئول توانمندسازی درونی باور قرار دارند، گزارش مصاحبه‌ها و مشاهدات خویش را به مسئول بخش توانمندسازی درونی ارائه دادند و راهکارهای متناسب و مطابق با متد درونی باور (اقتصاد‌زیست‌انرژی) را دریافت نمودند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠دهمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۲۴ دی‌ماه برگزار گردید.
در این هفته، ضمن بسط و مرور آموزه‌های جلسات پیشین، مشاورین حاضر در نشست، در رابطه با موضوعاتی چون انتخاب، نیازهای روانی انسان، حصول شادی و جایگاه آن در زندگی روزمره انسان در پی برطرف نمودن نیازها و همچنین نقش هیجانات و احساسات افراد در انتخاب‌هایی که در زندگی دارند گفتگو نمودند. اعضای حاضر تجارب و درک آموزه‌های خویش را در این نشست با یکدیگر سهیم شدند.

جلسه توانمندسازى بیرونى:

 در راستای اجرایی سازی اهداف باور، تولید محصولات بیشتر و نو، طی جلسه‌ای با اعضا در رابطه با انتخاب محصولات تولیدی، انتخاب متریال مناسب و پربازده و همچنین تولید محصولاتی که در نتیجه دستاوردی همچون کارآفرینی بیشتر و درآمدی پایدارتر را در بر خواهد داشت، گفتگو و تبادل نظرات انجام گرفت.

 تولید و سفارش محصول:

طراحی نمونه محصولات و سفارشات جدید، با حضور طراحان باور، در کارگاه انجام پذیرفت.

اتود و طراحی نمونه محصولات ویژه نوروز در کارگاه‌های باور انجام پذیرفت، این محصولات پس از بررسی کارشناسان برندینگ، طراحی محصول و توانمندسازی بیرونی به مرحله تولید خواهند رسید.

تولید کیسه‌های پارچه‌ای با استفاده از پارچه‌های بلااستفاده و کهنه که توسط دوستان و همباوران جمع‌آوری گردید، پس از برش در مرحله دوخت و تولید می‌باشد.

 کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

پانزدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه و سه‌شنبه برگزار گردید.

پس از طی این مدت باورجویان، با کسب مهارت در امر خیاطی، دوخت انواعی از پوشاک را فراگرفتند و در کارگاه باور نمونه‌های پوشاک آموزشی خود را می‌دوزند.

 اولین دوره ICDL برای اعضای جمعیت باور که در کادر اداری و اجرایی باور توسط مدرس این دوره سرکارخانم ناهید موسوی برگزار گردید. جلسه بعدی این دوره دوشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پویش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمایتهاى اجرایى فردى یا گروهى و حمایتهاى مالى پایدار انجام می‌شود. همباوران جان جهت حمایت مالی می‌توانند به درگاه پرداخت تلگرامى جمعیت باور به آدرس زیر مراجعه نمایند:
@bavarNGObot ‏

 همباوران:

با حمایت و مهر همباوران همیشه همراه، پکیج مواد غذایی خانوارها به همراه بسته‌های گوشت قربانی به باورجویان تحویل گردید.
همباورانِ جان سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم.

روابط عمومی:

تیم روابط عمومی باور این روزها در تدارک و تهیه تولید محتوا در رابطه با برنامه‌های ویژه «سالگرد تولد باور» که در پایان بهمن ماه برای همباوران همیشه همراه برگزار می‌گردد، می‌باشد.

دعوت به همکاری:

دوستان و همباوران عزیز
جمعیت باور در بخشی نو ، اقدام به برگزاری دوره آموزشی «چاپ سیلک» نموده است.
از علاقمندان و همباوران دعوت می‌شود، در صورت تمایل به شرکت در این دوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند:

۰۲۱-۲۶۳۱۵۵۸۶
۰۹۲۲-۳۶۷۱۵۰۹

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

دوباره بوی بهار میاد و شمشادها دارن جوونه می‌زنن ،بلبل‌ها می‌خونن و می‌گن وقتشه
هر سال این روزها در كنار همه بدوبدوهاى آخرسال، یه عشق داريم كه براش با وجودمون می‌ايستيم و اون
خرید عید برای فرشته هاى كوچولو هست

 امسال که لیست رو گذاشتيم جلومون تا بهشون زنگ بزنيم و دعوتشون کنيم که بریم برای جشن شب عید بچه‌ها، ياد پارسال افتاديم كه با پويش”عيدانه، اشتغال هديه دهيم” به استقبال عيد رفتيم و امروز كلى از مادرا و دختراى وطنمون، توى مسير ارزشمند توانمندى قرار دارن و تو كارگاههاى باور مشغول به كار و درآمدزايى هستن
قشنگتر از همه اينكه امسال خودشون هم ميتونن براى كوچولوهاشون خريد كنن

ولی هنوز هستن كوچولوهايى كه منتظرن و شوق دارن كه همراه خانواده‌هاى خودشون براى خريد عيد برن تا به يارى خدا و همت تك تكمون كنار هم، فضايى رو براى مادران همين بچه ها مهيا كنيم كه توى سالهاى آتى خودشون، عيد رو براى بچه هاشون به زيبايى بسازن
همراهشون ميشيم به اين اميد كه مادران ديگرى هم، مسير توانمندی و رشد، انتخابشون باشه و

… مثل هميشه در این راه كنار هم باشیم …

شماره كارت جمعيت باور:
٣٤٠٢-٤٠٠١-١٢١٩-٦٢٧٤

لینک گروه یک لحظه بودن با فرشته‌های خدا:
https://goo.gl/R9AfBr

لینک زنجیره همباوران:
https://goo.gl/o8AzYb

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟