گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 30

مهدکودک:

همباوران کوچکمان در این هفته تحت آموزش و سرگرمی متناسب با سنشان قرار گرفتند.
جهت بررسی و بهبود شرایط آموزشی و رشد کودکان باور و آموزش نکات تربیتی به مادران آنها، سه نفر از این کودکان به مشاور روانشناس کودک جهت مصاحبه، ارجاع داده شدند.

 تیم برندینگ و طراحی محصول :

در جلسه این هفته تیم طراحی محصول و برندینگ، به بررسی و انتخاب پارچه‌های مناسب جهت تولید پروتوتایپ کیف‌های دستی زنانه، برندی نو از باور پرداختند، همچنین نمونه‌های تولیدی محصولات ویژه نوروز مورد بررسی قرار گرفت و مراحل تکمیلی آن تدوین گردید.

 جلسه توانمندسازی درونی:

   در این هفته مشاورین جدیدی که به تازگی عضو تیم توانمندسازی‌درونی شده و تحت آموزش زیر نظر دکتر فرزاد گلی و تحت آموزش مربیگری مسئول توانمندسازی درونی باور قرار دارند، گزارش مصاحبه‌ها و مشاهدات خویش را به مسئول بخش توانمندسازی درونی ارائه دادند و راهکارهای متناسب و مطابق با متد درونی باور (اقتصاد‌زیست‌انرژی) را دریافت نمودند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠دهمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۲۴ دی‌ماه برگزار گردید.
در این هفته، ضمن بسط و مرور آموزه‌های جلسات پیشین، مشاورین حاضر در نشست، در رابطه با موضوعاتی چون انتخاب، نیازهای روانی انسان، حصول شادی و جایگاه آن در زندگی روزمره انسان در پی برطرف نمودن نیازها و همچنین نقش هیجانات و احساسات افراد در انتخاب‌هایی که در زندگی دارند گفتگو نمودند. اعضای حاضر تجارب و درک آموزه‌های خویش را در این نشست با یکدیگر سهیم شدند.

جلسه توانمندسازى بیرونى:

 در راستای اجرایی سازی اهداف باور، تولید محصولات بیشتر و نو، طی جلسه‌ای با اعضا در رابطه با انتخاب محصولات تولیدی، انتخاب متریال مناسب و پربازده و همچنین تولید محصولاتی که در نتیجه دستاوردی همچون کارآفرینی بیشتر و درآمدی پایدارتر را در بر خواهد داشت، گفتگو و تبادل نظرات انجام گرفت.

 تولید و سفارش محصول:

طراحی نمونه محصولات و سفارشات جدید، با حضور طراحان باور، در کارگاه انجام پذیرفت.

اتود و طراحی نمونه محصولات ویژه نوروز در کارگاه‌های باور انجام پذیرفت، این محصولات پس از بررسی کارشناسان برندینگ، طراحی محصول و توانمندسازی بیرونی به مرحله تولید خواهند رسید.

تولید کیسه‌های پارچه‌ای با استفاده از پارچه‌های بلااستفاده و کهنه که توسط دوستان و همباوران جمع‌آوری گردید، پس از برش در مرحله دوخت و تولید می‌باشد.

 کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

پانزدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه و سه‌شنبه برگزار گردید.

پس از طی این مدت باورجویان، با کسب مهارت در امر خیاطی، دوخت انواعی از پوشاک را فراگرفتند و در کارگاه باور نمونه‌های پوشاک آموزشی خود را می‌دوزند.

 اولین دوره ICDL برای اعضای جمعیت باور که در کادر اداری و اجرایی باور توسط مدرس این دوره سرکارخانم ناهید موسوی برگزار گردید. جلسه بعدی این دوره دوشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پویش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمایتهاى اجرایى فردى یا گروهى و حمایتهاى مالى پایدار انجام می‌شود. همباوران جان جهت حمایت مالی می‌توانند به درگاه پرداخت تلگرامى جمعیت باور به آدرس زیر مراجعه نمایند:
@bavarNGObot ‏

 همباوران:

با حمایت و مهر همباوران همیشه همراه، پکیج مواد غذایی خانوارها به همراه بسته‌های گوشت قربانی به باورجویان تحویل گردید.
همباورانِ جان سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم.

روابط عمومی:

تیم روابط عمومی باور این روزها در تدارک و تهیه تولید محتوا در رابطه با برنامه‌های ویژه «سالگرد تولد باور» که در پایان بهمن ماه برای همباوران همیشه همراه برگزار می‌گردد، می‌باشد.

دعوت به همکاری:

دوستان و همباوران عزیز
جمعیت باور در بخشی نو ، اقدام به برگزاری دوره آموزشی «چاپ سیلک» نموده است.
از علاقمندان و همباوران دعوت می‌شود، در صورت تمایل به شرکت در این دوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند:

۰۲۱-۲۶۳۱۵۵۸۶
۰۹۲۲-۳۶۷۱۵۰۹

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟