گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 31

مهدکودک:

همباوران کوچک در این هفته، آموزه‌های پیشین خود همچون بازی‌های آموزشی، شعر و قصه‌خوانی را در کنار مربیان همباورشان مرور کردند.

 تیم برندینگ و طراحی محصول :

 در جلسه‌ی این هفته که با حضور اعضای دو تیم طراحی محصول و برندینگ انجام پذیرفت، پس از مشخص نمودن محصولات تولیدی ویژه نوروز و انتخاب متریال مناسب این محصولات، نمونه‌های اولیه تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و تغییرات لازم لحاظ شد.

 جلسه توانمندسازی درونی:

 تیم تواتمندسازی درونی در جلسه این هفته، روند جلسات مشاوران و انطباق عملی آن با پروتکلهای تخصصی مشاوره و کوچینگ (coaching) در باور را مورد بررسی قرار دادند. همچنین اعضای این تیم پیرامون جزییات و ساز و کارهای موجود در سیستم ارجاع باور (ارجاع به متخصص‌های پزشک مربوطه) به گفتگو پرداخته و ساختار این نظام را تکمیل نمودند.

⁠⁣ یازدهمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۱ بهمن‌ماه برگزار گردید.
در نشست این هفته، ضمن مروری بر مطالب هفته‌های پیشین، موضوعاتی چون بازتاب هیجانات در تن، تاثیر متقابل آن بر ذهن و بطور کلی بر رفتار هر فرد مطرح گردید. همچنین ضمن آموزش و تمرین تکنیکهای وانهادگی (از تکنیک‌های خاص متد اقتصاد زیست انرژی)، تاثیر وانهادگی در تن بر ذهن و نمود آن در مواجهه‌ی فرد با تنش‌های روزمره و تغیرات جهان پیرامون تشریح گردید.

 

جلسه توانمندسازى بیرونى:

پس از گفتگو‌هایی که طی جلسات پیشین در رابطه با اجرایی سازی اهداف باور و ارتقاء سطح کیفی و تولید محصولات باور، با اعضای تیم توانمند‌سازی بیرونی انجام گرفت، تولید محصولاتی که در نتیجه‌ی تولید موجب کارآفرینی،تولید انبوه و جذب مخاطبان بیشتری می‌شود، توسط اعضای تیم نهایی گردید.

 تولید و سفارش محصول:

 نمونه محصولات ویژه نوروز پس از طراحی و تائید محصول، در کارگاه‌های باور در حال آماده‌سازی و تولید می‌باشد.

کمتر از دو ماه به نوروز باقی مانده است، در این زمان باقی مانده چندین شرکت، به جهت تهیه هدایای نوروزی خویش، محصولات باور را سفارش و تولید انبوه این هدایا را بر عهده جمعیت باور نهاده‌اند.

کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

 شانزدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روزهای شنبه و سه شنبه برگزار گردید.
باورجویان پس از طی این مدت، حالا می‌توانند بدون نیاز به کمک‌های مداوم مربی، الگوی دست‌دوخته‌های خویش را طراحی نمایند و به مرحله برش و دوخت برسانند.

 جهت ارتقاء سطح کیفی و آموزشی اعضای خانواده باور، جمعیت باور اقدام به برگزاری دوره ICDL نموده است. دومین جلسه‌ی آموزشی ۲ بهمن‌ماه، توسط مدرس این دوره سرکارخانم ناهید موسوی برگزار گردید.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پویش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمایتهاى اجرایى فردى یا گروهى و حمایتهاى مالى پایدار انجام می‌شود.
همباوران جان جهت حمایت مالی می‌توانند به درگاه پرداخت تلگرامى جمعیت باور به آدرس زیر مراجعه نمایند:
@bavarNGObot ‏

 همباوران:

حضور پرمهر همباوران در تمامِ بخش‌های باور پر رنگ است و دایره‌ی این حضور در حال گستردگی و فزونی می‌باشد.
همباورانِ جان سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم

“دومین جشن سالگرد” تاسیس و راه‌اندازی جمعیت باور، در تاریخ ۱ بهمن‌ماه با حضور خانواده بزرگ باور در ساختمان مهدکودک و کارگاه هاى آموزشى باور، برگزار گردید. در این جشن اعضای پیشین و افرادی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند، در کنار یکدیگر این روز بزرگ را جشن گرفتند و در پایان دستنوشته‌‌های خویش را بر روی تابلوی باور به یادگار گذاشتند.

روابط عمومی:

 تیم روابط عمومی و تولید محتوا به برنامه‌ریزی در رابطه با رویداد ویژه «سالگرد تولد باور» که در هفته‌ی آخر بهمن ماه برگزار می‌گردد، آغاز نموده است. در روزها و هفته‌های آتی، جزئیات بیش‌تری در رابطه با این برنامه را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

تیم تولید محتوا، به جهت ارتقاء سطح کیفی و طراحی برنامه‌ای نو در رابطه با شبکه‌های اجتماعی باور، جلسه‌ای را با حضور اعضای جدید ترتیب دادند و در رابطه با تولید محتوا، ارائه راهکارهاى سازنده و تعریف نقش و ظایف افراد در قالبى جدید پرداختند.

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

دوباره بوی بهار میاد و شمشادها دارن جوونه می‌زنن ،بلبل‌ها می‌خونن و می‌گن وقتشه
هر سال این روزها در كنار همه بدوبدوهاى آخرسال، یه عشق داريم كه براش با وجودمون می‌ايستيم و اون
خرید عید برای فرشته هاى كوچولو هست

 امسال که لیست رو گذاشتيم جلومون تا بهشون زنگ بزنيم و دعوتشون کنيم که بریم برای جشن شب عید بچه‌ها، ياد پارسال افتاديم كه با پويش”عيدانه، اشتغال هديه دهيم” به استقبال عيد رفتيم و امروز كلى از مادرا و دختراى وطنمون، توى مسير ارزشمند توانمندى قرار دارن و تو كارگاههاى باور مشغول به كار و درآمدزايى هستن
قشنگتر از همه اينكه امسال خودشون هم ميتونن براى كوچولوهاشون خريد كنن

ولی هنوز هستن كوچولوهايى كه منتظرن و شوق دارن كه همراه خانواده‌هاى خودشون براى خريد عيد برن تا به يارى خدا و همت تك تكمون كنار هم، فضايى رو براى مادران همين بچه ها مهيا كنيم كه توى سالهاى آتى خودشون، عيد رو براى بچه هاشون به زيبايى بسازن
همراهشون ميشيم به اين اميد كه مادران ديگرى هم، مسير توانمندی و رشد، انتخابشون باشه و

… مثل هميشه در این راه كنار هم باشیم …

شماره كارت جمعيت باور:
٣٤٠٢-٤٠٠١-١٢١٩-٦٢٧٤

لینک گروه یک لحظه بودن با فرشته‌های خدا:
https://goo.gl/R9AfBr

لینک زنجیره همباوران:
https://goo.gl/o8AzYb

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟