گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 31

مهدکودک:

همباوران کوچک در این هفته، آموزه‌های پیشین خود همچون بازی‌های آموزشی، شعر و قصه‌خوانی را در کنار مربیان همباورشان مرور کردند.

 تیم برندینگ و طراحی محصول :

 در جلسه‌ی این هفته که با حضور اعضای دو تیم طراحی محصول و برندینگ انجام پذیرفت، پس از مشخص نمودن محصولات تولیدی ویژه نوروز و انتخاب متریال مناسب این محصولات، نمونه‌های اولیه تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و تغییرات لازم لحاظ شد.

 جلسه توانمندسازی درونی:

 تیم تواتمندسازی درونی در جلسه این هفته، روند جلسات مشاوران و انطباق عملی آن با پروتکلهای تخصصی مشاوره و کوچینگ (coaching) در باور را مورد بررسی قرار دادند. همچنین اعضای این تیم پیرامون جزییات و ساز و کارهای موجود در سیستم ارجاع باور (ارجاع به متخصص‌های پزشک مربوطه) به گفتگو پرداخته و ساختار این نظام را تکمیل نمودند.

⁠⁣ یازدهمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۱ بهمن‌ماه برگزار گردید.
در نشست این هفته، ضمن مروری بر مطالب هفته‌های پیشین، موضوعاتی چون بازتاب هیجانات در تن، تاثیر متقابل آن بر ذهن و بطور کلی بر رفتار هر فرد مطرح گردید. همچنین ضمن آموزش و تمرین تکنیکهای وانهادگی (از تکنیک‌های خاص متد اقتصاد زیست انرژی)، تاثیر وانهادگی در تن بر ذهن و نمود آن در مواجهه‌ی فرد با تنش‌های روزمره و تغیرات جهان پیرامون تشریح گردید.

 

جلسه توانمندسازى بیرونى:

پس از گفتگو‌هایی که طی جلسات پیشین در رابطه با اجرایی سازی اهداف باور و ارتقاء سطح کیفی و تولید محصولات باور، با اعضای تیم توانمند‌سازی بیرونی انجام گرفت، تولید محصولاتی که در نتیجه‌ی تولید موجب کارآفرینی،تولید انبوه و جذب مخاطبان بیشتری می‌شود، توسط اعضای تیم نهایی گردید.

 تولید و سفارش محصول:

 نمونه محصولات ویژه نوروز پس از طراحی و تائید محصول، در کارگاه‌های باور در حال آماده‌سازی و تولید می‌باشد.

کمتر از دو ماه به نوروز باقی مانده است، در این زمان باقی مانده چندین شرکت، به جهت تهیه هدایای نوروزی خویش، محصولات باور را سفارش و تولید انبوه این هدایا را بر عهده جمعیت باور نهاده‌اند.

کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

 شانزدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روزهای شنبه و سه شنبه برگزار گردید.
باورجویان پس از طی این مدت، حالا می‌توانند بدون نیاز به کمک‌های مداوم مربی، الگوی دست‌دوخته‌های خویش را طراحی نمایند و به مرحله برش و دوخت برسانند.

 جهت ارتقاء سطح کیفی و آموزشی اعضای خانواده باور، جمعیت باور اقدام به برگزاری دوره ICDL نموده است. دومین جلسه‌ی آموزشی ۲ بهمن‌ماه، توسط مدرس این دوره سرکارخانم ناهید موسوی برگزار گردید.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پویش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمایتهاى اجرایى فردى یا گروهى و حمایتهاى مالى پایدار انجام می‌شود.
همباوران جان جهت حمایت مالی می‌توانند به درگاه پرداخت تلگرامى جمعیت باور به آدرس زیر مراجعه نمایند:
@bavarNGObot ‏

 همباوران:

حضور پرمهر همباوران در تمامِ بخش‌های باور پر رنگ است و دایره‌ی این حضور در حال گستردگی و فزونی می‌باشد.
همباورانِ جان سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم

“دومین جشن سالگرد” تاسیس و راه‌اندازی جمعیت باور، در تاریخ ۱ بهمن‌ماه با حضور خانواده بزرگ باور در ساختمان مهدکودک و کارگاه هاى آموزشى باور، برگزار گردید. در این جشن اعضای پیشین و افرادی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند، در کنار یکدیگر این روز بزرگ را جشن گرفتند و در پایان دستنوشته‌‌های خویش را بر روی تابلوی باور به یادگار گذاشتند.

روابط عمومی:

 تیم روابط عمومی و تولید محتوا به برنامه‌ریزی در رابطه با رویداد ویژه «سالگرد تولد باور» که در هفته‌ی آخر بهمن ماه برگزار می‌گردد، آغاز نموده است. در روزها و هفته‌های آتی، جزئیات بیش‌تری در رابطه با این برنامه را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

تیم تولید محتوا، به جهت ارتقاء سطح کیفی و طراحی برنامه‌ای نو در رابطه با شبکه‌های اجتماعی باور، جلسه‌ای را با حضور اعضای جدید ترتیب دادند و در رابطه با تولید محتوا، ارائه راهکارهاى سازنده و تعریف نقش و ظایف افراد در قالبى جدید پرداختند.

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟