گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 26

مهدکودک:

در این هفته، الفبا به روش شعر و قصه به همباوران کوچکمان آموزش داده شد.

 تيم برندينگ و طراحی محصول :

 تیم طراحی محصول در ادامه بررسی پاسخ‌های پرسشنامه‌ای هفته قبل که در گروه به اشتراک گذاشته شده بود و با توجه به نتایج آن به ادامه طراحی اسکچ‌های دستی و تامين مواد اوليه محصولات پرداختند و هم اكنون در حال تهيه نمونه هاى اوليه مى باشند.

 جلسه توانمندسازی درونی:

این جلسات به صورت هفتگی باحضور مشاورین جمعیت باور برگزار می‌گردد.
در این جلسه مشاورین و مربيان باور به بررسی شرایط باورجویان و توانمندسازی آنها با توجه به متد “اقتصاد زیست انرژی” پرداختند و در رابطه با تكميل فضاى گزارش دهى، فرآيند رصد بهبود عملكردى، رشد درونى و بيرونى همباوران و باورجويانِ فعال در جمعيت، تصميمات لازم را اتخاذ نمودند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠⁣⁠⁣ششمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۲۶ آذرماه برگزار گردید.

در نشست اين هفته با توجه به برگزارى بازارچه، افراد حاضر در اين نشست دستاوردهاى فردى و جمعى خويش را طى برگزارى و آموزه‌های جلسات پیشین، آنچه را که از تعاریف “خواسته” و “نیاز” فراگرفته بودند، با يكديگر سهیم شدند و توانستند به رويكرد جديدى از خودشان و فعاليتهاى جمعى با قصد مشترك دست پيدا كنند.

تولید و سفارش محصول:

دوستان و همراهان باور، می‌توانید محصولات و دست‌سازه‌های باور را در سايت باور به آدرس www.bavarngo.org مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش این محصولات نمایيد.

در اين هفته سفارش شركت آيكان به صورت كامل با انجام مراحل سفارش، تهيه مواد اوليه، توليد، گلدوزى و ارائه آن به بهترين نحو با زمانبندى مناسب انجام شد.

در راستاى بالا بردن سطح خدمت رسانى و رشد در زمينه توانمندسازى بيرونى(كسب و كار) ، در اين هفته اقدام به جذب مسئولين مناسب و متعهد جهت بازارسنجى، فروش محصولات بانوان و آموزش فروش به ايشان، انجام پذيرفت.

 کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

یازدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه و سه‌شنبه برگزار گردید. باورجویان ‌در این هفته به تمرین، طراحی و دوخت آنچه که آموخته بودند، پرداختند.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پويش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمايتهاى اجرايى فردى يا گروهى و حمايتهاى مالى پايدار و كوچك انجام می‌شود، همچنین زنجیره مهر همباوران با همدلی همباورانی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند رو به گستردگی و استحکام است.
تا باد چنين بادا.

 همباوران:

حضور پر مهر و همیشگی همباوران، قوت قلبی برای جمعیت باور است.
سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم در حمايت از برنامه هاى باور

در این هفته به قصد برگزاری جشن یلدا براى زنان باور، بسته‌های شیرینی و انار توسط همباوران آماده شد و به منظور كامل شدن پاييز به ياد ماندنى سال ٩٦، کارت هدیه کوچکی به مادران و دختران همراه و همدل باور، هديه داده شد.
تا باد چنين بادا.

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا کافه گالری سُل به اجرای برنامه‌های کهن و آیینی خاص شب یلدا در حمایت از «جمعیت باور» پرداختند.

روابط عمومی:

 اعضاى تيم روابط عمومى جمعيت باور در جشن يلداى دانشگاه شهيد بهشتى با رويكردِ معرفىِ اهداف، چشم انداز و دست آوردهاى جمعيت باور تا بدين روز، در تاريخ ٢٩ آذرماه در محل دانشگاه شركت نمودند.

اعضای تیم روابط عمومی طی جلسه‌ای به بررسی و تدوین برنامه‌های متناسب با این بخش پرداختند و در رابطه با نوع عملكرد و نقاط ضعف و قوت بازارچه يلدا به بحث و گفتگو نشستند تا آگاهى از آنها رهنمودى براى برگزارى برنامه هاى آتى باور باشد.
به زودى برنامه هاى جديد باور حضورتان اعلام مى گردد.

 “همباورانِ جان با مطالعه گزارش هفتگى باور  در يك نگاه در جريان اتفاقات باور قرار بگيريد و همراه باورتان باشيد، از همراهى و پيگيرى شما سپاسگزاريم “

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟