گزارش هفتگی از عملکرد باور در یک نگاه شماره 26

مهدکودک:

در این هفته، الفبا به روش شعر و قصه به همباوران کوچکمان آموزش داده شد.

 تیم برندینگ و طراحی محصول :

 تیم طراحی محصول در ادامه بررسی پاسخ‌های پرسشنامه‌ای هفته قبل که در گروه به اشتراک گذاشته شده بود و با توجه به نتایج آن به ادامه طراحی اسکچ‌های دستی و تامین مواد اولیه محصولات پرداختند و هم اکنون در حال تهیه نمونه هاى اولیه مى باشند.

 جلسه توانمندسازی درونی:

این جلسات به صورت هفتگی باحضور مشاورین جمعیت باور برگزار می‌گردد.
در این جلسه مشاورین و مربیان باور به بررسی شرایط باورجویان و توانمندسازی آنها با توجه به متد “اقتصاد زیست انرژی” پرداختند و در رابطه با تکمیل فضاى گزارش دهى، فرآیند رصد بهبود عملکردى، رشد درونى و بیرونى همباوران و باورجویانِ فعال در جمعیت، تصمیمات لازم را اتخاذ نمودند.

 ⁠⁣ ⁠⁣⁠⁣⁠⁣ششمین نشست خانواده باور با حضور اعضای جمعیت و باورجویان در تاریخ ۲۶ آذرماه برگزار گردید.

در نشست این هفته با توجه به برگزارى بازارچه، افراد حاضر در این نشست دستاوردهاى فردى و جمعى خویش را طى برگزارى و آموزه‌های جلسات پیشین، آنچه را که از تعاریف “خواسته” و “نیاز” فراگرفته بودند، با یکدیگر سهیم شدند و توانستند به رویکرد جدیدى از خودشان و فعالیتهاى جمعى با قصد مشترک دست پیدا کنند.

تولید و سفارش محصول:

دوستان و همراهان باور، می‌توانید محصولات و دست‌سازه‌های باور را در سایت باور به آدرس www.bavarngo.org مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش این محصولات نمایید.

در این هفته سفارش شرکت آیکان به صورت کامل با انجام مراحل سفارش، تهیه مواد اولیه، تولید، گلدوزى و ارائه آن به بهترین نحو با زمانبندى مناسب انجام شد.

در راستاى بالا بردن سطح خدمت رسانى و رشد در زمینه توانمندسازى بیرونى(کسب و کار) ، در این هفته اقدام به جذب مسئولین مناسب و متعهد جهت بازارسنجى، فروش محصولات بانوان و آموزش فروش به ایشان، انجام پذیرفت.

 کارگاه ها و کلاس های آموزشی:

یازدهمین هفته جلسه آموزشی کلاس خیاطی در روز شنبه و سه‌شنبه برگزار گردید. باورجویان ‌در این هفته به تمرین، طراحی و دوخت آنچه که آموخته بودند، پرداختند.

⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣⁠⁣پویش قدم قدم:

این پویش توسط همباوران عزیز به صورت مستمر و ماهیانه در قالب حمایتهاى اجرایى فردى یا گروهى و حمایتهاى مالى پایدار و کوچک انجام می‌شود، همچنین زنجیره مهر همباوران با همدلی همباورانی که به تازگی عضو خانواده باور شده‌اند رو به گستردگی و استحکام است.
تا باد چنین بادا.

 همباوران:

حضور پر مهر و همیشگی همباوران، قوت قلبی برای جمعیت باور است.
سپاسگزار مهر همیشگی شما هستیم در حمایت از برنامه هاى باور

در این هفته به قصد برگزاری جشن یلدا براى زنان باور، بسته‌های شیرینی و انار توسط همباوران آماده شد و به منظور کامل شدن پاییز به یاد ماندنى سال ٩۶، کارت هدیه کوچکی به مادران و دختران همراه و همدل باور، هدیه داده شد.
تا باد چنین بادا.

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا کافه گالری سُل به اجرای برنامه‌های کهن و آیینی خاص شب یلدا در حمایت از «جمعیت باور» پرداختند.

روابط عمومی:

 اعضاى تیم روابط عمومى جمعیت باور در جشن یلداى دانشگاه شهید بهشتى با رویکردِ معرفىِ اهداف، چشم انداز و دست آوردهاى جمعیت باور تا بدین روز، در تاریخ ٢٩ آذرماه در محل دانشگاه شرکت نمودند.

اعضای تیم روابط عمومی طی جلسه‌ای به بررسی و تدوین برنامه‌های متناسب با این بخش پرداختند و در رابطه با نوع عملکرد و نقاط ضعف و قوت بازارچه یلدا به بحث و گفتگو نشستند تا آگاهى از آنها رهنمودى براى برگزارى برنامه هاى آتى باور باشد.
به زودى برنامه هاى جدید باور حضورتان اعلام مى گردد.

 “همباورانِ جان با مطالعه گزارش هفتگى باور  در یک نگاه در جریان اتفاقات باور قرار بگیرید و همراه باورتان باشید، از همراهى و پیگیرى شما سپاسگزاریم “

بدون دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

‌‌‌جمعیت باور سازمان  مردم‌نهاد به شماره ثبت ۳۷۶۹۱

کلیه حقوق برای جمعیت باور محفوظ است.بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و درج لینک به صفحه مربوطه در سایت باور مجاز است

Creative Commons License This work by Bavar NGO is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License

Designed by: TiamPress Powered by WordPress

ورود به سیستم با حساب کاربری خود

اطلاعاتان را فراموش کرده اید؟